Naše tipy, inspirace pro volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Fórky, kameňáky, anekdoty, vtípky, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, kameňáky, anekdoty, vtípky, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Střílečky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Velikonoční hry, Logické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší školní testy a kvízy, Online adventní magazín, F, Tapety rally na plochu PC, Ilustrační obrázky, weby, Pozadí na plochu PC, Sara Shimada, internet, zdarma, Ilustrační obrázky, odkazy

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. AIDS, Dabérka, Kněz, Textařka, Historik, Pop, Exilový prezident, Ministři, Poslanci, Sebevražda, Boston Bruins, Kancléř, Slovák, Itálie, Sochař, Brno, Pittsburgh Penguins, Císař, Poslanec, Starověký Egypt, Vražedkyně, Avangard Omsk, KHL, Prezidenti USA, Gymnasté, Prezidenti ČR, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Sci-fi, NHL, Rock ‚n‘ Roll, Zpěvák, Podnikatel, Zlatý slavík, Normalizace, Režisér apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, Bojové hry, Karetní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry a tak dále.

Informace, inspirace pro volný čas

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem spustit, jak přehrát, jak převést, jak importovat, kterak editovat následující typy souborů: internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Keywords:cestování, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, linky, tipy, History of travel, kuriozity, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, Tapety na plochu zvířátka, internetové stránky, Vlajky měst České republiky, zajímavosti

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v monitor, ultrabook, mobil, PC, smartphone, displej, tablet, notebook, počítač, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Android, Mac, BlackBerry OS, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows Me, Windows Server 2012, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, vesmír, kosmos, fraktály, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, květiny, fantasy, Formule 1, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, ptáci, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers. Dostupné velikosti jsou 1680x1050, 1600x2560, 1600x900, 1800x1440, 1152x864, 800x1280, 800x600, 1920x1200, 2560x2048, 640x480, 1440x2560, 1280x960, 2048x1536, 1280x720, 1920x1280, 393x786 atd.

Moudrosti, motta, rčení, úsloví, výroky, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, motta, rčení, úsloví, výroky, moudra, přísloví, . Naleznete zde citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Husarské knoflíky, Desktop, Umělý vánoční stromek, Řetězy, Striezelmarkt, Německy, LED svíčky, Pro děti, Jesličky, Sám doma, Šišky, Vánoční světýlka, K Vytisknutí, Popelka, Vánoční ozdoby, Tichá noc, Perníčky, Přání, Pokrmy, Borovice, Televize, Ohňostroj, Skleněné ozdoby, Samolepky, Cesmína, Milka, Betlém, Kuba, Ježíš Kristus, Adventní svícen apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: zdroje informací, M, hyperlinky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Bosnia and Herzegovina, výukové pomůcky, pro děti, zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, politici, osobnosti, vlastnosti, křesťanství, historie, školství, psychologie, podnikání a podnikatelé, lékařství, státní správa, rodinné vztahy, poruchy, záliby, nadpřirozené osoby atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, v čem upravit, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, obrazy disků, grafiku apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, Full HD tapety na PC, Charlize Theron, Online životopisy, biografie, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Hry pro dívky online, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Dopravní značení, F, K

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Auta a závodní, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Střílecí hry, Omalovánky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Deskovky, Hannah Montana apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, politici, věda, osobnosti, sport, filozofie, psychologie, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, nadpřirozené osoby, mytologie, umělci, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, národnost, poruchy, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, žurnalisté a novináři, státní správa, vlastnosti atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Klíčová slova: humor, Životopisy slavných osobností, Nejlepší online hry zdarma, URL, Vlajky amerických států USA, Texty přáníček k svátku podle jmen, zadarmo, Dopravní značení, Online testy zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, Přehled vlajek USA, multimédia, Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Diagnóza: Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Omalovánky k vybarvení
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání Mám čest být vajíčko
Odkazy na užitečné webové stránky
Topmodelky a celebrity
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Omalovánky nejen pro děti
Linky na partnerské weby
Abstraktní tapety na plochu
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Bandeiras dos países do mundo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.