Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat následující typy souborů: hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat apod.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Střílečky, Pro dívky, Oddechové, Velikonoční hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, zadarmo, odkazy, Full HD tapety ke stažení, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Tapety na plochu PC, F, Slovník pojmů Co je to?, Kliparty zadarmo ke stažení, Dopravní značení, cestování, Vše o Vánocích, Obrázky zdarma

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro děti, Střílečky, Akční hry, Bojové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Strategie, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Relaxační hry a tak dále.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Anekdoty, černý humor, kameňáky, fóry, vtipné texty, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, kameňáky, fóry, vtipné texty, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Charta 77, Filozof, Vražedkyně, Válka, Stoletá válka, Masový vrah, Básník, Angličané, Avangard Omsk, Florida Panthers, Diplomat, Hokej, Novinář, Máj, Francie, Kancléř, Esejista, Komik, Nobelova cena, Právník, Herec, Poslanci, Ministr zahraničí, Malíř, Prezident USA, Královna, Dramatik, Ministři, Habsburkové, Dallas Stars, Československo, Hejtmani, Komunisté, Maršál, Komunista apod.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Keywords:Počítačové tapety pro Windows, Prapory regionů a království, Americké federální vlajky, pro děti, Omalovánky k vytištění pro děti, pro dospělé, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled formátů souborů, Draw poker, K, Obrázky ke stažení, R

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Minnesota, Jižní Karolína, Wyoming, Kalifornie, Illinois, Missouri, Iowa, Indiana, Idaho, Rhode Island, Texas, Maine, Louisiana, Alabama, Severní Karolína, Vermont, Washington, Mississippi, New Jersey, Montana, New Hampshire, Utah, Virginie, Ohio, Jižní Dakota atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, jídlo, latina, nápoje, věda, hardware, stavebnictví, sport, zločin a právo, cestování, materiály, nástroje, zkratky, různé, ekonomie a ekonomika, počítače, účetnictví, technika, český jazyk, literatura, školství, fyzika, chemie, software atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Oblíkačky apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: Online testy zdarma, č, Přehled zkratek a akronymů, Wayne Rooney calciatore inglese, Webové html5 hry zdarma, Free game online hry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kate Hudson, zdarma, weby, URL, volný čas

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

černý humor, vtipné texty, anekdoty, frky, fórky, vtipy

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, anekdoty, frky, fórky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. lze použít v monitor, smartphone, notebook, tablet, mobil, ultrabook, počítač, PC, obrazovka počítače, phablet, displej a pro operační systémy Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, macOS, Lubuntu, Windows Me, Windows NT, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Slackware, BlackBerry OS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, free wallpapers, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, fraktály, velkoměsta a noční život, Formule 1, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, květiny, flóra, stromy, sportovní wallpapery, fantasy, vesmír, kosmos, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 412x846, 1152x1920, 1920x1280, 1800x1440, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 1440x960, 1280x854, 2160x3840, 640x480, 4800x1200, 375x812, 1440x900, 2560x1440, 1920x1080 Full HD atd.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, webovky, Nejlepší online hry zdarma, Nejlepší web stránka, humor, Přehled států světa a jejich vlajek, hyperlinky, Desktop computer wallpapers, Státní vlaječky, prapory, doporučujeme, Online hry zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Síť, hry i všeobecné informace

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Florida, Havaj, Missouri, Kentucky, Maine, New Jersey, Ohio, New York, Rhode Island, Connecticut, Západní Virginie, Jižní Dakota, Oregon, Kalifornie, Idaho, Michigan, Indiana, Severní Dakota, Arkansas, Wyoming, Louisiana, Nové Mexiko, Texas, Vermont, Colorado, Montana atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. vhodné pro displej, tablet, monitor, mobilní telefon, phablet, notebook, PC, mobil, počítač, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy BlackBerry OS, Android, Java ME, Mac, Windows 7, Linux Xubuntu, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, OSX. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, auta, rostliny, motorky, motocykly, příroda, krajina, zvířata, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, letadla, květiny, kytky, operační systémy, Windows, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 800x1280, 360x720, 1536x2048, 1800x1440, 1200x1920, 1280x960, 1536x2560, 2160x3840, 1280x768, 1680x1050, 1600x900, 1024x600, 640x480, 1536x864, 2048x1536, HD 1280x720 atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, počítače, Nejhranější online hry zdarma, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Omalovánky k tisku, Životopisy slavných osobností, linky, Hry pro nejmenší online, zeměpis, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, M, Visit New York city, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Flags of the world countries
Tipy na Partnerské weby
Chicago
Zajímavé webové stránky
Nicole Kidman
Doporučené internetové odkazy
Přání ke kulatému výročí
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Rie Miyazawa
Naše tipy na užitečné weby
Cestovatelské stránky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.