Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Smrk, Bůh, Schleich, Píseň, Lindt, Rumové řezy, Vánoční ubrusy, Santa Claus, Neviňátko, Perníčky, Rostliny, Obrazovka, Vánoce, Vánoční punč, SMS, Tichá noc, Vídeňský punč, Vánoční ozdoby, Vánoční světýlka, Pastýř, Láska nebeská, Alkoholový kalendář, Umělý vánoční stromek, Santa, Vánoční koledy, Anglicky, Brno, Šišky, Staroměstské náměstí, Adventní věnec, Osvětlení apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, linky, odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů, Manchester United fotbal Anglie, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Státní vlajky zemí, č, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Stručný slovník pojmů a termínů, pro dospělé, zadarmo, Prapory českých měst

Fórky, kameňáky, anekdoty, ftipy, frky, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, anekdoty, ftipy, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, stavebnictví, cestování, filozofie, nástroje, bankovnictví, počítače, matematika, technika, kultura, sport, politika, účetnictví, lékařství a medicína, latina, rostliny, různé, materiály, chemie, jídlo, nemoce, příroda, hardware, český jazyk atd.

Keywords:Přehled států světa a jejich vlajek, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Wallpapery na plochu PC, Adventní magazín, Sexy Claudia Schiffer, zábava, Onlinovky zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky k vybarvení, odkaz, webové stránky, Webové html5 hry zdarma

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak importovat, jak převést, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit soubory těchto typů: komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, grafiku, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štóla, Striezelmarkt, Koleda, Neviňátko, Blahopřání, Vánoční koledy, Bůh, Vídeňský punč, Santa Claus, Pastýř, Keramika, Vánoční trhy, Dia, Sněhová vločka, Skleněné ozdoby, Plocha, Vykrajovátka, Text, Staroměstské náměstí, Láska nebeská, Wallpaper, Televize, Adventní svícen, Vánoční koule, Kameňák, Tichá noc, Štědrý den, Vánoční ozdoby, Štěstí, Desktop, Omalovánky apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Klasické, Oddechové, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: doporučujeme, Online vánoční webzine, URL, Obrázky na plochu, tipy, Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější online hry zdarma, Sexy Britney Spears, humor, Ilustrace, obrázky, Dopravní značky, weby

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, hmyz, Vánoce a Advent, ženy a dívky, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, symboly, sport, halloween, ovoce, rostliny, náboženství, stavby, zelenina, dopravní prostředky, zvířata, květiny, ptáci, hudba, muži, přístroje, láska, nápoje atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Střílečky, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Strategie a tak dále.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

černý humor, fórky, frky, vtipné texty, vtípky, fóry

Chcete se uvolnit? černý humor, fórky, frky, vtipné texty, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O mužích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Slovácích, O ženách, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Frky ze života, Vtipné hádanky, O škole, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: hyperlinky, B, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Natalie Portman, školství, F, zeměpis, Paraguay, Online hry pro děti zdarma, Webové online testy zdarma, zajímavosti

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, hmyz, Vánoce a Advent, ženy a dívky, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, symboly, sport, halloween, ovoce, rostliny, náboženství, stavby, zelenina, dopravní prostředky, zvířata, květiny, ptáci, hudba, muži, přístroje, láska, nápoje atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Pozadí na tablet - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na tablet. lze použít v notebook, monitor, PC, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, mobil, smartphone, ultrabook, počítač a pro operační systémy OSX, BlackBerry OS, Android, Java ME, Windows 95, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows Server 2012, FreeBSD, Microsoft Windows Vista. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, Roztomilá zvířátka, auta, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, 3D a Abstraktní, hudební tapety, letadla, květiny, kytky, dopravní prostředky, psi a štěňátka, motorky, motocykly, příroda, krajina, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, zvířata, hry a herní wallpapery. Vyberte si rozměr z hi res 2560x1920, 375x812, 2560x1600, 768x1024, 1536x864, 1152x864, 320x568, Full HD 1080x1920, 1440x960, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 1024x600, 750x1334, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768 atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Oddechové hry, Hannah Montana, Barbie hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Logické hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Vaření a smažení apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, počítače, zdarma, Texty přáníček k svátku podle jmen, A, Obrázky a kliparty zdarma, Wallpapery do mobilu, Biografie slavných osobností, Pozadí na tablet, multimédia, Cestovatelské stránky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Další odkazy:

Levné letenky
Odkazy na partnerské weby
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Zajímavé webové stránky
Freeware
Partnerské internetové stránky
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Neoficiální stránky o městu Plzeň

Děkujeme vám za vaši návštěvu.