Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, jak importovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, písma, fonty, dokumenty, koncovky souborů, grafiku, konfigurační soubory, video soubory apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Křesťanství, Skladatel, Druhá světová válka, Němci, Architekt, Pedagog, Textař, Sci-fi, Ital, Textařka, Pittsburgh Penguins, Mluvčí, Hudba, Politik, Generalissimus, Filozof, Slovenští prezidenti, Diplomat, Starověký Egypt, Prezident USA, Faraon, ČSSD, Státník, Náboženství, Podnikatelé, Trenérka, Country, Komik, Protektorát, Obchodník, Dallas Stars, Dabérka, Lord, Atentát, Prezidenti USA apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: linky, Online testy zdarma bez registrace, webovky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Cristiano Ronaldo, Stručný encyklopedický slovník, Full HD pozadí ke stažení, F, Obrázková přání k svátku podle jmen, zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky, Ilustrační obrázky, V

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Pozadí na PC - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro notebook, phablet, smartphone, monitor, ultrabook, PC, displej, mobil, tablet, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Mac, Lubuntu, Java ME, FreeBSD, Linux Ubuntu. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: wallpapery, rostliny, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, hudební tapety, zvířata, voda a bubliny, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, noční města, letadla, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky. Dostupná rozlišení jsou 1920x1200, 1920x1280, 360x720, 1152x1920, 1280x800, 2160x3840, 2560x2048, 2560x1440, 375x812, 1024x768, 1280x768, 1600x1200, 1440x2560, 1200x1920, 750x1334, 1536x2560 atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Keywords:Federace USA, zdarma, tipy, Dopravní značení, Vlajky států USA, info, Nejhranější hry online, Online hry pro děti zdarma, Burkina Faso, Přehled zkratek a akronymů, Online biografie, životopisy osobností, weby

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hmyz, Vánoce a Advent, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, láska, květiny, stavby, náboženství, nápoje, mapy, auta, osobnosti a lidé, muži, ptáci, ženy a dívky, rostliny, zvířata, symboly, sport atd.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Oddechové, Střílečky, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Závodní, Vánoční online hry a podobně.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj apod.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Strategie, Relaxační hry, Sportovní hry, Logické hry, Animace, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Postřehové hry a tak dále.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Klíčová slova: URL, Vánoční magazín, školství, Ekonomie, Karl Marx, Super online kvízy, humor, Online web Hry zdarma bez registrace, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, pro děti, multimédia, Pozadí na PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Informace, cestování, hry, zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, R, Onlinovky - online hry, výukové pomůcky, zdroje informací, internet, Obrázek Domina, Webové online hry zdarma, internetové stránky, Online vánoční magazín

Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Střílečky, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Strategie, Sportovní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky a podobně.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, odkazy, odkaz, kuriozity, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Mezinárodní den žen, Dopravní značení, webové stránky, zábava, Nejlepší zeměpisné kvízy, ú, F, Kate Moos, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Houby: Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Další odkazy:

Zamilované sms vzkazy
Tipy na Partnerské weby
Vše pro kolo
Linky na partnerské weby
Thierry Henry
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
New York city
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Sexy Claudia Schiffer

Děkujeme vám za vaši návštěvu.