Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. ČSSD, Philadelphia Flyers, Slováci, Protektorát, Producent, Architekt, Slovenští prezidenti, Žijící, Sci-fi, Dramatik, Překladatel, Esejista, Olympijští vítězové, Rakušan, Sebevražda, Kladno, Komunisté, Olympijský vítěz, Historik, Habsburkové, Imitátor, Rétorika, NHL, Dabérka, Rakousko-Uhersko, Nežijící, Vojáci, Válka, Továrník, Obchodník, Husité, Mluvčí, Novinář, Druhá světová válka, Poslanec, Prezident USA apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak spustit, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít následující typy souborů: video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: weby, Nejlepší online hry zdarma, č, Online hry pro děti zdarma, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Seznam souborových přípon, Státní prapory států světa, hyperlinky, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Americké federální vlajky, ú, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam přípon a koncovek souborů

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, zelenina, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, hudba, nástroje a přístroje, květiny, přístroje, mapy, muži, náboženství, nápoje, stavby, osobnosti a lidé, zvířata, věda, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, Vánoce a Advent, auta, láska, ovoce atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Fóry, černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Fóry, černý humor, vtipy, anekdoty, ftipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Windows, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Slovácích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O ekonomech, O mužích, O manželství, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina apod.

Keywords:Hry pro kluky, Nejlepší zeměpisné kvízy, pro dospělé, tipy, Online dating services, zadarmo, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Ilustrace, obrázky, Omalovánky pro malé děti, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapers na plochu počítače, Obrázky vlajek měst ČR

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Full HD pozadí na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro displej, monitor, mobil, tablet, obrazovka počítače, PC, notebook, smartphone, počítač, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Android, OSX, Slackware, FreeBSD, Java ME, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, macOS. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, sportovní pozadí, motorky, motocykly, noční města, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, psi a štěňátka, rostliny, letadla, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, dopravní prostředky, zvířata, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, wallpapery. Dostupné rozměry 1152x1920, 2560x2048, 640x480, 1440x960, 1440x900, 1600x900, 800x1280, 1920x1200, 1920x1440, 1536x2560, 1200x1920, 1600x2560, 375x667, Full HD 1080x1920, 1080x1800, hi res 2560x1920 atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: multimédia, Adventní magazín, Nej hry online, Ashley Olsen, internet, info, počítače, Wallpapers na plochu hudba, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, zdroje informací, zajímavosti

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Informace, všeobecné informace zdarma

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vtipy, kameňáky, fórky, černý humor, ftipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, fórky, černý humor, ftipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, židovské anekdoty apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: URL, webové stránky, odkazy, Vlajka Dominiky, M, Super online flash hry, doporučujeme, Zlatan Ibrahimović, V, pro děti, volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Vánoční web, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internetové stránky, zábava, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Fernando Torres, linky, Vlajky měst České republiky, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Geography and flags, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Další odkazy:

Počítačové a deskové strategické válečné hry
Zajímavé internetové odkazy
Poker karetní hra
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety, pozadí, wallpapers
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Jakarta city
Tipy na zajímavé weby
Sexy Sara Shimada
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky k vytištění pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.